0
09370261411

اصفهان میزبان «استارت‌آپ گردشگری»

رویداد استارت آپ گردشگری ۲۲ الی ۲۴ مرداد ماه درسالن همایش هتل سپاهان اصفهان برگزار خواهد شد.

کوروش وکیلی، رییس گروه توسعه گردشگری و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: این رویداد به منظور شناسائی طرح ها و ایده های خلاق، نوآوری و کارآفرینی در حوزه گردشگری برنامه ریزی شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه استارت آپ برپایه یک ایده نوآورانه و تشکیل تیم کاری به وجود می آید و مشخصه بارز آنها، مزیت رشد و گسترش پذیری در آینده است، ضمن ایجاد کارآفرینی می تواند در جهت تولید راه حلی موثر، نوآورانه و دوام پذیر برای رفع نیازهای بازار گردشگری باشد.
رییس گروه توسعه گردشگری و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان اضافه کرد: معرفی جاذبه ها و محصولات گردشگری، خدمات بهداشتی رفاهی، بیمه ای و بانکی، اطلاع رسانی، الکترونیک، پذیرایی، اقامت و اسکان و حمل و نقل از محورهای اصلی برگزاری استارت آپ و ایده های خلاق است.
وکیلی با اشاره به اینکه استارت آپ ها رشد سریعی در کسب و کار دارند، خاطرنشان کرد: بازگشت سرمایه نیز در این شرکت های نوپا بیش از انتظار تحقق خواهد یافت. از این رو از همه فعالان حوزه گردشگری، تشکل های مردم نهاد، دانشجویان و ایده پردازان دعوت به شرکت در این رویداد می کنم.
وی تصریح کرد: به تیم های برتر شرکت کننده بسته های حمایتی در قالب جوایز در این رویداد تعلق می گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =