برای ثبت نام درنوجوان کارا لطفاً روی نوار کلیک کنید
0
09370261411

بازدید دکتر مهدی طغیانی از خانه جوان اصفهان

دکتر مهدی طغیانی در بازدید از خانه جوان اصفهان (وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان) و با تأکید بر موضوع کارآفرینی، اظهار کرد: در محلات حاشیه شهر باید توانمندسازی اقتصادی لازم انجام شود چراکه این مناطق با مهاجرت، اعتیاد و فرهنگ نامناسب مواجه هستند و دلیل اصلی این آسیب‌ها مباحث اقتصادی است.

وی با بیان اینکه در دوره‌های مختلف مدیریت شهری اقداماتی در مناطق محروم انجام شده است اما همچنان جای کار زیاد دارد، ادامه داد: جلساتی را با مدیران این مناطق محروم داشته‌ایم که در این جلسات از نهادهای مختلف نیز دعوت کردیم تا آن‌ها نیز مباحث خود را مطرح کنند.

دکترطغیانی با بیان اینکه باید تأمین مالی لازم برای این کار انجام شود تا به نتایج خوبی دست پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: هر بخش از شهرداری وظایف مختلفی دارد پس خواستارم که خانه جوان و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در مناطق محروم اتفاقات خوبی را رقم بزنند تا بعد از استعدادیابی آموزش‌ها به افراد مختلف داده شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید آموزش لازم به صورت فعال شکل بگیرد و به نوعی ما مسئولین باید به دنبال کشف استعداد و آموزش برویم؛ اکنون به این محله‌های محروم نگاه خیریه‌ای می‌شود و باید آن‌ها را از درون تقویت کنیم، البته این کار نیازمند همکاری نهادهای مختلف است. در این راه اقدامات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان متفاوت است و اقدامات اصلی بر دوش این نهاد است.

طغیانی اظهار کرد: همه نهادها باید در این کار حضور داشته باشند اما اقدام اصلی تحت عنوان کارآفرینی باشد تا بتوانیم از موانع پیش رو عبور کنیم. نقش مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان پر رنگ است پس باید تمام توان خود را به نمایش بگذارد تا وضعیت مناطق محروم شهر بهبود پیدا کند.

بازدید نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از خانه جوان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =