0
09370261411

قوانین و مقررات عضویت

شرایط و قوانین عضویت در سایت توان 7

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و گروه توان 7 («ما» و «توان 7») است. توان 7 طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. در صورتی ‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه توان 7 را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از سامانه توان 7، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین توان 7 و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات توان 7 را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع مورد قبول در روابط توان 7 و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش‌های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و توان 7 محسوب می‏‌شود.

الف) تعاریف

فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.

محصولات دیجیتال: خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها، از طریق اینترنت وجود دارد.

سامانه (پلتفرم) توان 7: یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات آموزشی است که به‌عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه توان 7 استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه توان 7 و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه توان 7 می‌نمایند.

خریدار: کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سامانه توان 7 می‌نماید.

تولید کننده محتوا: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌واسطه توان 7 اقدام به تولید یا فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.

حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://tavane7.ir/ که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروزرسانی است.

محصول: هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در توان 7 است.

محصولات خانه جوان: محصولاتی که توسط خانه جوان تهیه و تدوین شده است

تحویل محصول: منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز بهره‌برداری از محصول موردنظر خریدار از طریق ارائه لینک دانلود محصول موصوف و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و توان 7 است.

کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خرید و فروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌افزایش است و معمولاً در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست.

شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولاً مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. (امکان افزایش شارژ برای مدیر سیستم نیز مهیا است)

تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر و توان 7 می‌باشد.

سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر یا توان 7 در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.

پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به عملکرد محصول آموزشی است.

درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت توان 7 به پردازنده/بانک را تسهیل می‌کند.

ب) مجوز استفاده

1- با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، توان 7 حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل ‌انتقال از سامانه توان 7 را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه توان 7 در مالکیت انحصاری ——— است.

2- کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌کننده سامانه توان 7 است و لذا هیچ‌گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با توان 7 را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.

ج) مدت قرارداد

قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ ثبت ‌نام کاربر در سامانه توان 7 است. در صورتی که طبق بخش «ک» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.

د) نمایندگی

کاربر تضمین می‌نماید که به‌عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از پلتفرم توان 7 استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از پلتفرم توان 7 باشد، بدین‌وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.

ه) حساب کاربری

1- برای استفاده از خدمات سامانه توان 7 بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.

2- کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه توان 7 و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

3- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، توان 7 مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

4- کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه توان 7 اقدام نماید.

5- هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

6- در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به توان 7 اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به توان 7 انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

7- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به توان 7 انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

8- مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات توان 7 در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

9- کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

10- کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه توان 7، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه توان 7 دریافت نماید.

11- کاربر می‌پذیرد که توان 7 ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی توان 7 با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط توان 7 تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

و) مالکیت معنوی

1- کلیه محتوای سامانه توان 7 و طراحی ظاهری آن (feel and look) ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به توان 7 و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.

2- علائم تجاري موجود در سایت توان 7 چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به توان 7 و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از توان 7 بنا به مقتضی استفاده نمود.

3- توان 7 متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به توان 7 و فروشندگان در زمره‌ی باارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.

4- همه مطالب در دسترس از طریق سامانه توان 7، جزئی از اموال توان 7 محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار توان 7 است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای توان 7 محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در سامانه توان 7 صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام توان 7 هستند.

ز) مالکیت محصولات

1- کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال، بدون محدودیت زمانی و برای یک فرد به وی اعطا شده است.

2- کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.

3- کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران‌ناپذیری را به توان 7 و تولید کننده محتوا محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در سامانه توان 7، در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت توان 7، متناسب شورای تصمیم گیرنده اقدام به جبران خسارت نماید.

ح) مسئولیت محدود

1- توان 7 منتهای تلاش خود را برای قرار گرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن توان 7، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه توان 7 یا محتوای آن، ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه توان 7 به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین توان 7 هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

2- خدمات توان 7 به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. توان 7 هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه توان 7 نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات توان 7 که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. توان 7 تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

3- سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و توان 7 هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

ط) حل‌وفصل اختلافات

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می‌توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز به‌صورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذی‌ربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقت‌نامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است.

ی) پرداخت

1- درصورتی‌که کاربر با کلاه‌برداری رایانه‌ای یا سایر جرائم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب توان 7 متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت هزینه‌های صورت گرفته به توان 7 خواهد بود.

2- امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول طبق مفاد قرارداد حاضر، تعهد به بازگشت وجه ظرف 6 روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌صورت شارژ کیف پول انجام‌شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از توان 7 خریداری کند.

ک) قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

  1. توان 7 در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای توان 7 یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات توان 7 را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

1.1. فروش و یا پخش محصولات توان 7 به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛

1.2. استفاده از دوره های آموزشی برای چندین نفر؛

1.3. در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه توان 7 نماید؛

1.4. کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛

تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید توان 7 حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

1.5. هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار توان 7 شود؛

1.6. توهین و یا افترا زدن به توان 7 یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)

1.7. به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجدداً اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

1.8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت توان 7.

  1. کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در توان 7 (غیر از بخش 1.4 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.
  2. در صورتی که کاربر از سامانه توان 7، محصولی را خریداری نکرده باشد، توان 7 می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش «م» مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات توان 7 را حذف نماید.
  3. در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کاربری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

ل) بخش دیدگاه‌ها

1- بخش «دیدگاه» توان 7 بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان توان 7 تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.

2- بدیهی است توان 7 در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید توان 7 نیست و نباید کاربر صرفاً بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.

3- نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.

کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.

4- سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر باشد.

5- هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.

م) ارتباطات الکترونیک

کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و فروشندگان و نیز کاربران با توان 7 در سیستم جامع تیکت توان 7 صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

ن) تحویل محصول

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

2- کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت آدرس استفاده از دوره آموزشی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

3- خریدار در صورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش توان 7 اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.

4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، توان 7 مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.

6- توان 7 مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.

7- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به توان 7 اعلام نماید و توان 7 موظف است ضمن پیگیری مغایرت از تولید کننده محتوا محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت توان 7 صرفاً کسر وجه محصول از حساب تولید کننده محتوا ، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «ی») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

س) امنیت و محرمانگی

1- به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه توان 7 تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، با این‌ حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. توان 7 هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.

2- توان 7 با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.

3- توان 7 مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.

4- توان 7 مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و تولید کننده محتوا ، توسط اشخاص ثالث ندارد.

5- توان 7 موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و تولید کننده محتوا است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

6- توان 7 تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌رو توان 7 نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، تولید کننده محتوا، بازاریاب از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.

7- در صورت نیاز خریدار و تولید کننده محتوا، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف توان 7، توان 7 بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.

ع) شرایط محصولات تحویلی

1- شرایط محصولات در بخش جزییات محصول به نحو کامل درج‌شده است و توان 7 در خصوص موارد ذکر نشده تعهدی ندارد.

2- فایل محصول گاه به واسطه ورود به سامانه دیگری به نام Lcity می باشد که کاربر برای استفاده با یوزر و پسورد داده شده می بایست وارد سامانه شود.

3- محصولات تحویلی در محیط تست بررسی شده‌اند.

ص) پشتیبانی از محصولات

1- ارائه خدمات پشتیبانی، از طریق سیستم تیکت پشتیبانی توان 7 در خصوص مشکلات مربوط به عملکرد محصول (بخش «ع») است.

2- بررسی دیدگاه‌های هر محصول، چگونگی پاسخگویی تولید کننده محتوا دوره آموزشی به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی تولید کننده محتوا دوره آموزشی باشد.

3- پشتیبانی محصولات خریداری‌شده صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و توان 7 صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد.

4- خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده به مدت شش ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه‌ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی 48 ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط تولید کننده محتوا هر محصول ارائه می‌شود.

ق) شرایط مرجوع محصولات

1- مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات توان 7 که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما توان 7 در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 6 ماه از تاریخ ثبت سفارش، توان 7 مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید:

– عدم پاسخگویی تولید کننده محتوا به تیکت خریدار پس از گذشت 48 ساعت از زمان ثبت آخرین پاسخ تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی)؛

– در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به توان 7 اعلام نماید و توان 7 موظف است ضمن پیگیری مغایرت از تولید کننده محتوا محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت توان 7 صرفاً کسر وجه محصول از حساب تولید کننده محتوا، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «ی») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

2- با توجه به بند 1 ماده حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

– خرید اشتباه؛

– خرید تکراری؛

– عدم توجه به توضیحات محصول؛

– عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

– تغییرات در نسخه‌های جدید که حذف یا اضافه شدن برخی امکانات در محصول را به همراه داشته باشند؛

– مرجوعی صرفاً برای 6 ماه ابتدای خرید است و پشتیبانی اضافه فقط شامل شرایط مرجوعی پشتیبانی اضافه است؛

– عدم نیاز به محصول؛

– عدم استفاده از محصول؛

– پس از اتمام پشتیبانی تضمین‌شده 6 ماهه؛ (6 ماه پس از تاریخ ثبت سفارش) کلیه ‌بندهای مرجوعی محصول لغو می‌گردد.

– عدم انجام تعهدات و قول‌هایی که تولید کننده محتوا برای افزودن مباحث جدید در نسخه‌های آتی محصول به‌صورت کتبی یا شفاهی به خریداران می‌دهند؛

– شرایط و ضوابط خاصی که تولید کننده محتوا در توضیحات محصول درج کرده است.

ش) سایر شرایط

1- کاربر بایستی پیش از خرید حتماً به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه‌های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش‌نمایش آنلاین، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.

2- محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تائید کارشناسان توان 7 و عدم رفع مشکل توسط تولید کننده محتوا، در توان 7 توقف فروش خواهد شد.

3- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار توان 7 شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و توان 7 حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیرواقع از سامانه توان 7 و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به توان 7 بپردازد. این بند نافی حق توان 7 برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.

4- کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه توان 7 استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، توان 7 ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد (ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به توان 7 پرداخت نماید.

5- تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد توان 7 محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح؛ بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، توان 7 مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،

6- کاربر متعهد است به درخواست توان 7، درصورتی‌که توان 7 به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.

7- این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که توان 7 در سامانه توان 7 منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت توان 7 میان کاربر و توان 7 به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلي بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویي چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرایي در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.

8- توان 7 می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که توان 7 تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از سامانه، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است. توان 7 درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، 10 روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از سامانه توان 7 را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود مطابق بخش «م» به توان 7 اطلاع دهد. در این صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از توان 7 ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفاً در خصوص محصولات خریداری شده تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت توان 7 مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت توان 7، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.

9- کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان توان 7 و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه توان 7 است، ملغی است.

کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان توان 7 و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه توان 7 است، ملغی است.