برای ثبت نام درنوجوان کارا لطفاً روی نوار کلیک کنید
0
09370261411

دفتر امور فناوری، رشد و کارآفرینی دانشگاه اصفهان

معرفی دفتر امور فناوری، رشد و کارآفرینی

مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه اصفهان، محلی برای پروراندن ایده‌ها در حوزه‌های مختلف فنی، علوم انسانی، علوم پایه، پزشکی و غیره و تبدیل آن‌ها به محصول با حداقل ریسک و بهترین بازده است. تلاش ما پراکندن بذر نوآفرینی در دانشگاه و پرورش آن‌ها تا رساندن‌شان به یک کسب‌وکار موفق و درآمدزا است. فضای استقرار زیبا و پویا، شبکه‌های مشاوره و سرمایه‌گذاری، رویدادهای متنوع در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار و ارائه‌ی خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی مختلف، بخشی از ارزش‌های پیشنهادی ما به کارآفرینان که آینده‌سازان واقعی این سرزمین هستند، می‌باشد. برای گشودن ذهن‌ها به افق‌های روشن کارآفرینی، دوره‌های متنوع آینده‌نگری، آینده‌سازی، آینده‌داری و آینده‌یاری را با حضور مدرسان برجسته و باتجربه در این مرکز برگزار می‌کنیم. به ما بپیوندید!

معرفی دفتر امور فناوری ،رشد و کارآفرینی

مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه اصفهان

محلی برای پروراندن ایده‌ها در حوزه‌های مختلف فنی، علوم انسانی، علوم پایه، پزشکی و غیره و تبدیل آن‌ها به محصول با حداقل ریسک و بهترین بازده است. تلاش ما پراکندن بذر نوآفرینی در دانشگاه و پرورش آن‌ها تا رساندن‌شان به یک کسب‌وکار موفق و درآمدزا است. فضای استقرار زیبا و پویا، شبکه‌های مشاوره و سرمایه‌گذاری، رویدادهای متنوع در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار و ارائه‌ی خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی مختلف، بخشی از ارزش‌های پیشنهادی ما به کارآفرینان که آینده‌سازان واقعی این سرزمین هستند، می‌باشد.

برای گشودن ذهن‌ها به افق‌های روشن کارآفرینی، دوره‌های متنوع آینده‌نگری، آینده‌سازی، آینده‌داری و آینده‌یاری را با حضور مدرسان برجسته و باتجربه در این مرکز برگزار می‌کنیم.

مرکز رشد دانشگاه اصفهان در فضایی با زیربنای ۶۰۰۰ متر و دهها دفتر اختصاصی و فضاهای عمومی شاد و جذاب، محیطی برای فعالیت کارآفرینان مهیا نمودهاست. به‌علاوه با استفاده از امکان پذیرش غیرمستقر، می‌توان بدون استقرار فیزیکی در مرکز رشد، از حمایت‌های آن استفاده کرد.

ارزش‌های مرکز رشد دانشگاه اصفهان برای واحدهای فناوری

گالری تصاویر

راه های ارتباطی با مرکز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =