0
09370261411

دومین بوتکمپ ملی اسمارتک برگزار میشود!

دومین بوتکمپ ملی اسمارتک برگزار میشود!

دومین بوتکمپ ملی اسمارتک برگزار میشود!

اسمارتک یک بوت کمپ ترویج، رشد و نوآوری با محوریت هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال است که عموم دانشجویان، فارغ التحصیلان، افراد جویای کار و علاقه‌مند به این حوزه را مخاطب قرار می‌دهد.

هدف از این بوت کمپ ، تعدیل نیاز مخاطب به مهارت‌های کاربردی و عملی و تجربه حل چالش‌های موجود در صنعت و همچنین کمک به تیم‌های نوپا جهت گسترش فعالیت‌های خود در حوزه هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال می‌باشد.

خروجی این بوت کمپ، تیم ها و افراد توانمند و آماده برای ورود به مرحله استخدام، تیم‌های فناور و راه‌اندازی استارتاپ می‌باشد.

دومین بوت کمپ ملی آموزشی و رقابتی هوش مصنوعی اسمارتک با حمایت بنیاد ملی نخبگان و ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی برگزار میشود.

در دومین بوتکمپ شتابدهنده اسمارتک، دوره ها و کارگاه های مختلفی در بیش از 210 ساعت آموزش اعم از کارگاه برنامه نویسی و یادگیری ماشین مقدماتی،کارگاه یادگیری ماشین پیشرفته، کارگاه یادگیری عمیق،کارگاه بینایی ماشین و… برگزار میشود.

بعد از پایان بوتکمپ، شرکت کنندگان دوره توسط منتورها و مربیان به تیم های مختلفی تقسیم میشوند تا با استفاده از مهارت های آموخته شده نسبت به پیاده سازی و بازآموزی مفاهیم و مهارت های آموخته شده اقدم کنند.

این تیم ها در فضای کار حرفه ای و اشتراکی اقدام به پیاده سازی ایده ها میکنند تا با تلاش و پشتکار استارتاپ خود را پایه گذاری کنند.

همچنین بعد از پایان دوره، گواهینامه و مدرک بین المللی QAL انگلستان ارائه میشود.

شرکت QAL-UK یک مرکز مستقل ثبت و صدور گواهینامه است که توسط سازمان اعتباردهی اتحادیه اروپا تائید صلاحیت شده است .

شما امکان استعلام دوره گذرانده شده را توسط مراکز بین المللی خواهید داشت.ثبت امتیاز نخبگی در بنیاد نخبگان از دیگر مزایای شرکت در بوتکمپ می باشد.

از مزایای شرکت در بوتکمپ ملی اسمارتک:

دومین بوتکمپ ملی اسمارتک برگزار میشود!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =