0
09370261411

«اسنا» روی استارتاپ‌ های اسلامی سرمایه گذاری می كند

اتاق سرمایه گذاری نوآوری اسلامی «اسنا» به عنوان اولین گروه سرمایه گذاری نیک اندیش «Angel Investor Group» در زمینه کارآفرینی فرهنگی و مذهبی فعالیت خود …
اتاق سرمایه گذاری نوآوری اسلامی «اسنا» به عنوان اولین گروه سرمایه گذاری نیک اندیش «Angel Investor Group» در زمینه کارآفرینی فرهنگی و مذهبی فعالیت خود را آغاز کرد.

محمدامین صمیمی، مدیر اجرایی اسنا در نخستین نشست مشترک اعضا و کارآفرینان استارتاپی با بیان این که پول های موجود در عرصه فرهنگی هوشمند نیست، افزود: سرمایه گذاری و هدایت پول های بخش فرهنگی به حوزه استارتاپ های فرهنگی و مذهبی باعث تحریک و جهت دهی به استارتاپ های این حوزه خواهد شد.
صمیمی هدف اصلی شکل گیری اسنا را تقویت استارتاپ های مذهبی برشمرد و افزود: ساختار این مجموعه شبیه سایر انجل گروپ ها است. در حال حاضر ۲۴ سرمایه گذار به صورت قطعی به اسنا پیوسته اند و حدود ۳۰ نفر دیگر نیز درحال آشنایی با ساختار و بررسی فعالیت های این مجموعه هستند.
در ادامه این برنامه استارتاپ های «ماهد» در زمینه سبک زندگی ایرانی – اسلامی، «سلام تراول» در زمینه توریسم فرهنگی و «شمیم تربیت» در زمینه خدمات فرهنگی جذاب برای کودکان، مقابل سرمایه گذاران حاضر در این نشست، استارتاپ و فعالیت های تیم خود را معرفی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =