برای ثبت نام درنوجوان کارا لطفاً روی نوار کلیک کنید
0
09370261411

فضای کار اشتراکی رابینکس اصفهان

معرفی فضای کار اشتراکی رابینکس اصفهان

فضای کار اشتراکی رابینکس در شهر اصفهان سبک جدیدی از فضای کار خلاق و حرفه‌ای هست که به شما امکان بهبود سبک کارکردن رو میده. ما اکثر امکانات لازم برای یک فضای کار اشتراکی یا دفتر کار اختصاصی رو در بهترین منطقه تجاری-اداری شهر، در مجاورت دانشگاه اصفهان فراهم کرده‌ایم تا با توجه به نیاز و بودجه‌٬ از پلن‌های متنوع و رقابتی ما برای اجاره دفتر کار و عضویت در فضای کار اشتراکی رابینکس استفاده کنید.

داستان فضای کار اشتراکی رابینکس

داستان تاسیس رابینکس ٬ مجموعه‌ای از اتفاقات تلخ و شیرینی از مسیر کارآفرینی در ایران و شهر اصفهان است. موانع و مشکلاتی که مقدمه شکل گیری ایده اولیه رابینکس بوده و قطعا چراغ راهنمای ما برای پیشبرد اهداف آینده می باشند. سیاست کلی رابینکس٬ ارائه راهکارهای خلاقانه برای تغییر سبک کار کردن کسب و کارهای نوپا و فریلنسرهای اصفهانی می باشد.

دفتر کار و فضای کاری یکی از اولین نیازهای یک تیم٬ استارت‌آپ و حتی یک فریلنسر در شهر اصفهان است که تاثیر اجتناب ناپذیری در تثبیت و پیشرفت کسب و کار خواهد داشت. هزینه هایی سنگین اجاره و رهن٬ تجهیز فضا٬ پرداخت قبوض و مسائلی از این جنس عملا امکان داشتن یک محیط کاری خلاق و مدرن در یک منطقه خوب شهر را تبدیل به آرزویی دست نیافتنی برای بسیاری کرده است. تلاش ما در رابینکس ٬ برپایی فضای برای اکوسیستم کارآفرینی اصفهان است که بتوانند در یک محیط آرام ٬ در کنار افراد متخصص و کاربلد حوزه های مختلف٬ بدون نگرانی در یک محیط استاندارد به کار و فعالیت خود بپردازند.

 

چرا رابینکس...!

امکانات فضای کار اشتراکی رابینکس اصفهان

گالری تصاویر

راه های ارتباطی با مرکز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − سه =