0
09370261411

معرفی مجتمع آموزشی متاکو

مصاحبه با مدیر مرکز آموزشی متاکو

معرفی مختصر از مرکز آموزشی متاکو

واحد آموزشی متاکو از بدو تاسیس شرکت راه اندازی شد و به تدریج به واحدی مستقل جهت پاسخگویی به نیازهای آموزشی جامعه تخصصی تبدیل گردید.

پس از چندی متاکو به عنوان پیمانکار آموزشی برخی از سازمان های بزرگ جهت ارائه کلیه آموزش های حوزه فنی مهندسی برگزیده و در این راستا به فعالیت پرداخت.

دپارتمان آموزشی متاکو در سال ۱۳۷۹ با هدف ارتقاء سطح علمی مخاطبین خود آغاز به کار نمود و در راستای فعالیت های علمی و فرهنگی خود ، همواره سعی در قانونمند نمودن و اخذ مجوزهای صنفی از از واحدهای زیربط به شرح زیر نموده است:

 

  • آموزش های فناوری اطلاعات از سازمان فنی حرفه ای
  • آموزش های مدیریت و بازرگانی از سازمان فنی حرفه ای 
  • آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
  • انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد

مجتع آموزشی متاکو، به مدیریت آقای مجید کرباسچی ابتدا به عنوان واحدی مستقل جهت پاسخگویی به نیازهای آموزشی جامعه انفورماتیک ایجاد گردید .دانشبران بی شماری در قالب گروه های داوطلبان آزاد ، دانشجویان ، پرسنل شرکت ها و سازمان های دولتی شرکت کرده و به جمع خانواده بزرگ دانشجویان متاکو اضافه شده اند .پس از چندی متاکو به عنوان پیمانکار آموزشی برخی سازمان های بزرگ جهت ارائه کلیه آموزشهای فناوری اطلاعات برگزیده و در این راستا به فعالیت پرداخت .

فعالیتهای مجتمع آموزشی متاکو

متاکو در جهت مطلوب نمودن فعالیت آموزشی خود اقدام به مطالعه ،تحقیق و پیاده سازی استانداردهای آموزشی مدون و مورد تائید مجامع استاندارد جهانی نموده و الزامات استانداردهای آموزشی را به اجرا گذاشته است.این مجتمع آموزشی در گروه های کامپیوتر ، فناوری اطلاعات ،برق وعمران فعالیت دارد.

مجتمع آموزش متاکو در راستای اهداف بلند مدت آموزشی گام های مهمی برداشته که یکی از آنها آموزش در سازمان ها در جهت اهداف و سیاست های سازمان می باشد.

بخش آموزش های سازمانی متاکو با هدف ارائه مشاوره و خدمات مناسب به کلیه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر کشور فعالیت می کند، که این فعالیت ها شامل نیاز سنجی آموزشی و ارائه آموزش در حوزه ی فناوری اطلاعات ، برق ، عمران و انوماسیون و مکانیک می باشد .

هدف مرکز آموزشی متاکو

هدف اصلی ارائه خدمات آموزشی ، انتقال تخصص به دانشبران با شعار “آموزش سرمایه همیشه همراه” در حوزه‌های مختلف بوده و کاربردی بودن آموزش‌ها در صدر اهمیت امور آموزشی و مورد تأکید به اساتید می باشد.

سایت‌های آموزش همه مجهز به ملزومات مطلوب آموزشی بوده و کارگاه‌های تخصصی مربوط به IT ، الکترونیک،اتوماسیون،میکرو کنترلر وکارگاه رباتیک جهت استفاده دائر گردیده است 

مزایای خدمات آموزشی متاکو در سازمان ها

گالری تصاویر

راه های ارتباطی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =