برای ثبت نام درنوجوان کارا لطفاً روی نوار کلیک کنید
0
09370261411

خانه جوان

معرفی خانه جوان

اصفهان شهری با مکتب فلسفی، هنری و ادیان توحیدی با پوشش جمعیتی جوان است که نیازمند مأمنی برای هم‌نشینی هم‌اندیشی و هم‌افزایی برای جوانان می‌باشد از این رو خانه جوان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با هدف ایجاد محیطی آرام و زیبا، مهیج، مفرح و محلی برای بروز و ظهور و شکوفایی استعدادهای نسل جوان راه‌اندازی شده که با خدمات خود به عنوان متولی امور جوانان شهر اصفهان داعیه‌دار این مهم بوده و مشغول فعالیت می‌باشد.

ارزشمندترین نسلی که سرنوشت هر جامعه‌ای را رقم میزند کودکان رؤیای بزرگ شدن و جوانی دارند و میان‌سالان و شهروندان ارشد همواره از دوران جوانی یاد می‌کنند و حسرت گذشته را می‌خورند.
اهمیت جوان توجهی متفاوت را مطالبه می‌کند و نباید از نظر دور نگه داشت که عملاً قوای اجرایی و فکری هر جامعه‌ای متأثر از کیفیت این نسل است. به همین واسطه و با تبیین تفصیلی مطالبی که در مقدمه عنوان شد هدف‌گذاری برای وجود و طی مسیر استراتژیک توسط مجموعه‌ای با عنوان خانه جوان شکل می‌گیرد. خانه جوان و دفتر تخصصی جوان اکنون مأموریتی ویژه دارند تا تمامی توان فکری، مشاوره‌ای، تشکیلاتی، حمایتی و آموزشی خود را در اختیار نسلی قرار دهند که می‌خواهد مدیریت جامعه را در عرصه‌های مختلف بر عهده بگیرند.

بی‌تردید وجود چنین ظرفیتی در شهر اصفهان می‌تواند به افزایش کیفیت و مزیت نسبی افرادی منجر شود که از خانه جوان و دفتر تخصصی جوان در مسیر حرکت خود استفاده می‌کنند جوان در خانه جوان آماده پذیرش نقش‌هایش می‌شود و همراهی و بهره‌مندی از این مرکز به همگان توصیه می‌شود.

 

اعضای تیم اجرایی توان 7

توان 7 از منظر مدیران و روسای سازمانهای و شرکتها

محتواهای آموزشی در طرح توان 7 بر بستر فضای مجازی و سایت قرار می گیرد که در این راستا سعی کرده ایم نقش کوچکی در اکوسیستم کارآفرینی شهر اصفهان ایفا کنیم و بتوانیم اجزا اکوسیستم کارآفرینی شهر اصفهان را در کنار هم جمع کنیم
صالح خشوعی
رئیس اداره فرهنگ سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان
اهداف اجرایی این پروژه مشتمل بر آموزش یکصد هزار شهروند اصفهانی در حوزه کارآفرینی و توسعه کسب و کار، شناسایی و تامین نیروی انسانی توانمند برای پیشبرد فعالیتهای اقتصادی و کارآفرینانه، تسهیل گری در اکوسیستم کارآفرینی با رویکرد تامین بسترهای لازم در فضای شهری است.
فاطمه اکبر زاده
مدیر خانه جوان
از نظر من یکی از مهم‌ترین آسیب‌ها و مشکلات در زندگی شغلی افراد ساده‌انگاری آن‌ها در رابطه با شغلشان است. به این معنی که ما تحصیلات دانشگاهی داریم یا در شغلی که داریم بسیاری از مهارت‌هایی که به بهره‌وری بیشتر کسب و کارمان کمک می‌کند را نداریم و برای همین نمی‌توانیم به اوج موفقیت برسیم. در این راستا توان 7 می‌تواند با شناسایی نیازمندی‌های بازار، این مهارت‌ها را در قالب دوره‌هایی به افراد آموزش دهد تا بتوانند در کارشان پیشرفت کنند.
آقای امیر عرفانی
کارآفرین
توان 7 می‌تواند با آموزش گسترده ای که در شهر ایجاد می کند برای افرادی که ممکن است توانمند باشد، بستری ایجاد کند تا با علاقه مندی ها خود آشنا شده و اگر استعداد و توانمندی در این حوزه داشته باشند با تجربه ای که در این فضا برای آنها ایجاد می شود، بتوانند وارد اکوسیستم شوند.
احسان فقیه
بنیان گذار شتابدهنده پویتک
با توجه به اینکه اقتصاد ما بر پایه سازمان های صنفی همانند اصناف، اتحادیه ها و اتاق بازرگانی است، جا دارد ارتباط تنگاتنگی با حوزه کارآفرینی ایجاد شود زیرا هسته اولیه ایجاد اقتصاد کسب و کار مدت هاست که از کارآفرینی فاصله گرفته است.
محمد گوهریان
رییس کانون کارآفرینی استان اصفهان
فضای کار اشتراکی فضایی است که افراد روی کار خودشان تمرکز می کنند و در محیطی به صورت عملی کارآفرینی را یاد می گیرند که این فضا ها در کنار برنامه توان 7 می توانند هم افزا باشند
محمد کرمانی
مدیر فضای کار اشتراکی آبی سفید
توان هفت اتفاق خیلی خوبی است که به طور مستقیم اعضای اکوسیستم کارآفرینی را دور هم جمع کرده و نقش آموزش را برای بهبود اکوسیستم کارآفرینی اصفهان ایفا می کند
مینو جلوانی
مدیر اجرایی پایگاه خبری رهش
به نظر بنده مرکز رشد جایگاهی است که ایده ها یا پژوهش ها انجام شده که آن ها را جنین شکل گرفته می نمامم، در فضای آموزشی و فضای مشاوره و حمایتی به کسب و کارهای پایدار تبدیل می شوند.
حسین حدیدی
مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری شهرک
توان 7 به عنوان یکی از عناصر مهم اکوسیستم کارآفرینی می تواند نقش تسهیلگری داشته و آموزش در چرخه حیات یک کسب و کار را خیلی خوب ایفا کند تا افراد جدیدی را در اکوسیستم کارآفرینی شاهد باشیم
مهران کرمی
مدیرعامل فضای کار اشتراکی و شتابدهنده هاب