جهت آشنایی با قوانین و مقررات سایت مطالعه کنید...
0
03134452700

خانه جوان

معرفی خانه جوان

اصفهان شهری با مکتب فلسفی ،هنری و ادیان توحیدی با پوشش جمعیتی جوان است که نیازمند مامنی برای همنشینی هم اندیشی و هم افزایی برای جوانان می باشد از این رو خانه جوان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با هدف ایجاد محیطی آرام و زیبا ،مهیج،مفرح و محلی برای بروز و ظهور و شکوفایی استعدادهای نسل جوان راه اندازی شده که با خدمات خودبه عنوان متولی امور جوانان شهر اصفهان داعیه دار این مهم بوده و مشغول فعالیت می باشد.

ارزشمندترین نسلی که سرنوشت هر جامعه ای را رقم میزند کودکان رویای بزرگ شدن و جوانی دارند و میانسالان و شهروندان ارشد همواره از دوران جوانی یاد می کنند و حسرت گذشته را می خورند .
اهمیت جوان توجهی متفاوت را مطالبه می کند و نباید از نظر دور نگه داشت که عملا قوای اجرایی و فکری هر جامعه‌ای متاثر از کیفیت این نسل است . به همین واسطه وبا تبیین تفصیلی مطالبی که در مقدمه عنوان شد هدف گذاری برای وجود و طی مسیر استراتژیک توسط مجوعه‌ای با عنوان خانه جوان شکل می گیرد . خانه جوان و دفتر تخصصی جوان اکنون ماموریتی ویژه دارند تا تمامی توان فکری، مشاوره‌ای، تشکیلاتی، حمایتی و آموزشی خود را در اختیار نسلی قرار دهند که می خواهد مدیریت جامعه را در عرصه های مختلف بر عهده بگیرند.

بی تردید وجود چنین ظرفیتی در شهر اصفهان می تواند به افزایش کیفیت و مزیت نسبی افرادی منجر شود که از خانه جوان و دفتر تخصصی جوان در مسیر حرکت خود استفاده می کنند جوان در خانه جوان آماده پذیرش نقش هایش می شود و همراهی و بهره مندی از این مرکز به همگان توصیه می شود.

 

خدمات ما به جوانان: