0
09370261411

سفیران توان 7

در این مرحله ستاد برگزاری طرح توان 7 نسبت به جذب تعداد 2000 نفر از شهروندان به عنوان سفیر کارآفرینی اقدام می نماید.
لازم به ذکر است، سفیر به شخصی اطلاق می شود که دارای یک گروه اجتماعی از مخاطبین و شهروندان باشد که به عنوان سرشبکه اجتماعی در طرح فعالیت خود را اغاز می کند، به طور مثال سفیر شخصی است مثل معلم که گروه دانش اموزان کلاس زیر شبکه او محسوب می شوند و یا فرمانده یک پایگاه بسیج که اعضا و نیروهای آن پایگاه زیر شبکه او محسوب می شوند و یا استاد دانشگاه ، روحانی مسجد، یک شخص حقیقی که دوستان و یا بستگان او زیر شبکه او محسوب می‌شوند و یا مسئول یک کانون فرهنگی و یا مسئول یک سمن، در کل هر شخص حقوقی و یا حقیقی که تعدادی از شهروندان زیر مجموعه او باشند و با همدیگر یک گروه را تشکیل دهند.
برای عضویت شهروندان به عنوان سفیر هیچگونه محدودیت جنسی، جسمی، سنی، تحصیلاتی و … وجود ندارد و تنها شاخص مهم، داشتن گروه و توانایی اداره گروه می باشد. لازم به ذکر است در ترکیب اعضای گروه زیر مجموعه سفیر هم هیچگونه محدودیتی از هر لحاظ وجود ندارد و می تواند حتی ترکیب جنسیتی هم باشد.
شهروندان برای عضویت به عنوان سفیر باید یا از طرف یک نهاد و یا سازمان به طرح معرفی شده و یا با مراجعه حضوری به آدرس ميدان قدس، ابتداي خيابان لاله، جنب پارك باغ قوشخانه (خانه جوان اصفهان) و یا تماس تلفنی با شماره 34452700 داخلي 4 و یا ارسال پیامک به شماره 09137991580 نسبت به عضویت و ثبت نام به عنوان سفیر اقدام نمایند.

چرا به عنوان سفیر همکاری کنم :

  1. توانمند سازی فردی و تاثیر گذاری در توانمند سازی اجتماعی
  2. توسعه ارتباطات اجتماعی
  3. اقدام به تیم سازی
  4. اقدام به مشارکت اجتماعی هدفمند
  5. راه اندازی کسب و کار شخصی در قالب کار گروهی