برای ثبت نام درنوجوان کارا لطفاً روی نوار کلیک کنید
0
09370261411

شرایط و قوانین تدریس در سایت توان ۷

قوانین مقررات سایت

– شرایط مدرس

هر فرد حقیقی ایرانی با داشتن حداقل سن قانونی و داشتن تخصص کافی در زمینه آماده‌سازی و ارائه دوره آموزشی قابل فروش در توان 7به شرط تایید حراست خانه جوان شهرداری اصفهان، می‌تواند برای تولید محتوا در سایت توان 7 درخواست ارسال کند. بدیهی است کارفرما در رد یا پذیرش درخواست فرد مختار خواهد بود و صرفاً برخورداری از شرایط مدرس ، هیچ حقی برای درخواست دهنده ایجاد نمی‌کند.

– فرآیند ثبت و انتشار دوره آموزشی

1- مدت زمان لازم برای تائید دوره‌های آموزشی به شرطی که کلیه مفاد توافق نامه حاضر و شرایط استفاده از سامانه را رعایت کرده باشد، حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تائید دوره نیز مدیران یا کارشناسان توان 7 به صورت تیکت این مورد را به مجری اطلاع خواهند داد. در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تائید دوره‌ها افزایش یابد .

2- تعیین قیمت نهایی دوره آموزشی توسط کارفرما انجام می‌شود و مجری موظف به تبعیت از آن می باشد و ارائه هر گونه کد تخفیف و یا کمپین در سایت توان 7 مجاز و این در حالی است که مدرس / مجری می‌تواند قیمت مورد نظر خود را تنها به صورت پیشنهاد به توان 7 اعلام کند.

– شرایط عمومی ثبت دوره آموزشی

1- ویژگی‌های دوره آموزشی می‌بایست در توضیحات معرفی دوره به نحو کامل درج‌ شده باشد.

2- در صورتی که استفاده از دوره آموزشی نیازمند شرایط و یا پیش‌نیازهای خاصی باشد مدرس موظف خواهد بود شرایط و یا پیش‌نیازها را در توضیحات دوره خود درج کند.

3- مدرس بایستی در بیان توضیحات دوره آموزشی‌‌ کاملاً صادق باشد؛ زیرا چنانچه مدرس خصوصیتی را در توضیحات درج کرده باشد و این خصوصیت در خصوص دوره وجود نداشته باشد یا توضیحات مدرس مغایر با امکانات موجود در نسخه ارائه شده به خریدار دوره باشد و یا وعده‌ای نسبت به اضافه کردن امکان یا امکاناتی خاص در به‌روزرسانی‌های بعدی داده شده باشد و به آن عمل نشده باشد و یا عدم ثبت توضیحاتی که از نظر توان 7 ضروری بوده و عدم درج آن ابهام در خرید ایجاد کند، سفارش خریداران قابل استرداد خواهد بود.

4- کلیه دوره‌های آموزشی می‌بایست دارای نام اختصاصی باشند و نام‌گذاری‌های کلی مثل بیزنیس پلن یا بازرایابی حرفه‌ای از مدرس/مجری پذیرفته نخواهد شد. (مثال‌های قابل قبول: آموزش بوم ناب مدل کسب و کار | Business Plan، آموزش فنون بازاریابی عصبی)

تبصره 1: امکان نام‌گذاری دوره‌های آموزشی انحصاری هم نام با یک دوره بومی‌سازی شده وجود ندارد.

5- در صورتی که مدرس تصمیم به ثبت دوره آموزشی‌‌ سفارشی‌سازی شده انحصاری در سامانه توان 7 را داشته باشد که پیش‌تر دوره اصلی آن در توان 7 ثبت نگردیده است، لازم است جزییات سفارشی‌سازی خود را در اولین تیکت ثبت دوره به کارشناسان توان 7 اعلام کند تا در صورت تائید خانه جوان شهرداری اصفهان دوره با این شرایط منتشر شود.

تبصره 2: در صورتی که سفارشی‌سازی یک دوره بیش از ۵۰ درصد در ساختار آن ایجاد تغییر کرده باشد،‌ ضمن دریافت تائید توان 7، آن دسته انحصاری و با نام جدید منتشر می شود. در این موارد همچنان لازم است در توضیحات دوره اشاره به این سفارشی‌سازی همراه با ذکر نام دوره اصلی شود. بدیهی است در این شرایط، سایر مدرسین می‌توانند دوره اصلی را در توان 7 به ثبت برسانند.

5- ایجاد پیش‌نمایش دوره برای دوره‌ها مندرج در توان 7 هم موجب افزایش فروش دوره‌ها می‌شود و هم حس اعتماد کاربران به تولیدکننده محتوا را افزایش می‌دهد، این مورد (ایجاد پیش‌نمایش) برای تمامی دوره‌های آموزشی الزامی بوده و مدرس می‌بایستی در هنگام ضبط دوره اقدام به ضبط معرفی دوره به صورت اختصاصی ایجاد نماید.

تبصره 3: کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش‌نمایش دوره و توضیحات دوره آموزشی‌‌ می‌بایست با توجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی بر عهده مجری/مدرس دوره است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش‌نمایش حذف می شود.

تبصره 4: مدرس امکان تبلیغ خرید دوره از طریق سایت شخصی و یا سایر مارکتها را به صورت تبلیغ در طول دوره ندارد و در صورت مشاهده چنین موضوعی توان 7 نسبت به اصلاح آن از طریق تدوین ویدئو نموده و در صورت ایجاد مشکل در تدوین مدرس موظف به ضبط مجدد بخش مربوطه می باشد.

6- هرگونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت‌های دیگر در بین توضیحات و دیدگاه بدون هماهنگی با توان 7 یک تخلف بوده و توان 7 نسبت به اصلاح آن اقدام و همچنین در صورت تکرار چنین مواردی مجری/مدرس جریمه نقدی خواهد شد. تصمیم‌گیری در رابطه با میزان جریمه به صلاحدید توان 7 خواهد بود.

7- کلیه دوره‌های آموزشی ثبت شده همواره باید در آخرین نسخه منتشر شده (جدیدترین مباحث آموزشی موجود) توسط مدرس در سایت توان 7 درج شود.

8- وجود هرگونه لینک مخفی یا هر مورد دیگری که توسط مجری به منظور اهداف مشخصی درج شده باشد غیرمجاز است و در صورت مشاهده توان 7 می‌تواند دوره آموزشی را متوقف کند.

تبصره 5: درج نام مجری و یا لینک به توان 7 در شرایط عرف دوره‌های آموزشی بلامانع است.

9- امکان فروش دوره‌های آموزشی دارای محدودیت زمانی در استفاده (ماهیانه و یا سالیانه) در توان 7 وجود ندارد.

10- دسترسی به آخرین فایل دوره آموزشی بارگذاری شده توسط مدرس، به صورت رایگان برای مدت حداقل دو سال تضمین گردد.

11- حقوق مادی و معنوی محتوای تولید شده در انحصار توان 7 می باشد و بدیهی است در صورتی که مدرسی به واسطه مجری نسبت به ضبط محتوا معرفی شود مطابق توافق نامه قبلاً به مجری در خصوص حقوق معنوی دوره اعلام شده و حق هر گونه ادعا در سهم فروش و یا کپی رایت از مجری و مدرس سلب گردیده.

12-توان 7 مجاز است شرایط و بندهای قوانین و مقررات را در هر زمان تغییر داده و یا اصلاح نماید. تغییرات به‌محض به‌روزرسانی و یا در زمانی که توان 7 معین می‌کند، لازم‌الاجرا خواهند بود. مدرس مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قوانین را بر عهده دارد. این تغییر از طریق حساب کاربری یا ایمیل به اطلاع مجری می‌رسد. چنانچه مجری در مهلت مقرر اعلام به عدم پذیرش این شرایط داشته باشد، توان 7 و مجری/مدرس وارد شرایط خاتمه همکاری خواهند شد.

13- زمان و شیوه پاسخ‌گویی توان 7 به سؤالات پیش از خرید کاربران در بخش دیدگاه تأثیر بسزایی در فروش دوره‌ خواهد داشت و بخش دیدگاه حتی برای سایر کاربرانی که دیدگاهی ارسال نکرده‌اند نیز محل قضاوت بسیار مهمی است. لذا توان 7 پیوسته این بخش را بررسی کرده و با پرسش از مدرس به منظور پاسخگویی به سوالات و یا ابهامات سوال شده توسط کاربران، پاسخ‌های هوشمندانه و سریع خود راهنمایی‌های لازم را به کاربران ارائه نماید. با توجه به اهمیت این بخش در صورتی که برای توان 7 محرز شود که مدرس نسبت به این بخش بی‌تفاوت است و پاسخ‌گویی درستی به سؤالات و درخواست‌های کاربران ارائه نمی‌کند، نام مدرس در لیست سیاه قرار خواهد گرفت و امکان برگزاری دوره مجدد برای این مدرس امکان نخواهد داشت و توان 7 می تواند پشتیبانی دوره و امتیاز آن دوره را به مدرس جایگزین اعطا نماید و کلیه امتیازات دوره از مدرس قبلی سلب خواهد شد.

-ممنوعیت های قانونی

مدرس اقرار می‌نماید مشمول قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی مصوب دی ماه 1337 نمی‌باشد و متعهد می‌گردد تا پایان مدت توافق نامه هیچ یک از افراد مشمول قانون فوق را ذینفع نسازد و اعلام می‌دارد از مفاد قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد و آیین نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه اطلاع کامل دارد و می‌داند در صورت ارتکاب هر یک از تخلفات مندرج در آن، علاوه بر لغو توافق نامه و تضمین انجام تعهدات، از عقد توافق نامه با دستگاههای دولتی از دو تا پنج سال محروم و برابر مقررات به مراجع قضائی معرفی خواهد گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =