0
03134452700

۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات به استارتاپ ‌ها تخصیص می یابد

توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این که راه اندازی فین تک‌ ها در حوزه کسب و کار‌های نوین اینترنتی-مالی، تحول در نظام نظارتی و مالی را ایجاد کرده است از پرداخت ۶ هزار میلیارد تسهیلات برای استارت آپ‌ها خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این که راه اندازی فین تک‌ ها در حوزه کسب و کار‌های نوین اینترنتی-مالی، تحول در نظام نظارتی و مالی را ایجاد کرده است از پرداخت ۶ هزار میلیارد تسهیلات برای استارت آپ‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا دلیری گفت: نظام بانکی در گذشته کسب و کارهای نوین را حوزه خطرپذیر می دانست و از آن حمایت نمی کرد، اما در ۲ تا ۳ سال گذشته هماهنگی خوبی را ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه در ۲ سال گذشته بیش از ۲۵ تا ۳۰ فین تک در کشور شکل گرفته اند،ادامه داد: این خدمت موجب می شود مردم، سریع تر به جابجایی مالی دسترسی داشته باشند. رشد استفاده از استارت آپ های مالی،​ رشد چند برابری است و امسال در مقایسه با پارسال بیش از ۲ برابر شده است.
دلیری تاکید کرد: جلسات خوبی با رئیس کل بانک مرکزی داشتیم و تلاش می کنیم حوزه کسب و کارهای نوین یا استارت آپ ها را رونق بدهیم و خدمات مالی را در آینده نه چندان دور در بستر بلاک چین قرار دهیم و مردم در همه نقاط کشور انواع خدمات مالی را دریافت کنند و ضرورتی برای مراجعه حضوری مردم به بانک ها نباشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =