0
09370261411

مصاحبه نوروزی با آقای روزبه پرچمی

مصاحبه نوروزی با آقای روزبه پرچمی

بسم الله الرحمن الرحیم. اولین اینکه ارزو میکنم سال 1401 یک شروع دوباره و سالم و خوبی باشه برای همه ما. سال 1400 یک تفاوت بنیادی برای من داشت.

و اونم اینکه ایران دوره مدرنیته رو شروع کرد و در این سال به پایان رسید. و به لحاظ شکلی ما داریم وارد میشیم به کشلی شاید مختصاتش با صد سال که ایران مسیر مدرنیته رو شروع کرد . و شاید مختصات عوض شود. و برای من سال عجیبی است. که یک چیزی تموم شد و قرار است چیز دیگری شروع شود. و ده ها پرسش در ذهن من هست که امیدوارم همه ما به مجموعه پاسخ هایی دست پیدا کنیم.

و دوم اینکه سال 1400 برای من یک تجربه عینی بود که خیلی اتفاقات در سراسر دنیا شدید دارن شکل میگیرن و شاید جنس بحران هایی که قبلا شاید در هرمنطقه مردم را ازار می داد و در پی اون فرصت هایی که شکل میگرفت انگار داره شبیه بهم شکل میگیره و فرصت ها و امیدی ایجاد می شود. و مشکلات ما در کشور های مختلف تقریبا یک جنس شده.  و امید هامون هم شبیه بهم شده. از نظر اتفاقات شخصی که ما بالاخره بعد از چند سال پیگیری تونستیم مرکزی را ایجاد کنیم برای خلاقیت های شخصی و فعالیت های شهری و حمایت از کسب و کارهای بنیادی. و سال گذشته به من نشون داد که شاید سال گذشته خلاقیت یک فرصت محدود بوده . و یک انتخاب شخصی بوده .

کاهش رنج و افزایش فرصت در حوزه کار و ایجاد زمینه های جدید در کسب و کار و یا لذت بردن از زندگی الان داره تبدیل میشه به یک اجبار و ما مردم انقدر مشکلات مان دارد زیاد می شود که باید امید داشته باشیم تا بتوانیم این مشکلات را پشت سر بگذاریم. و با برنامه ریزی جدید .و با تدبیر بتوانیم و مدیریت بتوانیم روزنه امید را به فرصت ها تبدیل کنیم. برای من به عنوان یک فعالیت شخصی بعد از یک تلاش جمعی توانستیم در شهر اصفهان خانه خلاقیت را تاسیس کنیم تا بتوانیم از کسب و کار های نو پا به خصوص در هنر حمایت کنیم . و امیدوارم به کمک مردم خوب و هنرمندان بتوانیم به مشکلات جدیدی که در راه هست بتوانیم غلبه کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 1 =