0
09370261411

مصاحبه نوروزی با اقای محمد گوهریان

مصاحبه نوروزی با اقای محمد گوهریان

بسم الله الرحمن امیدواریم که سال جدید ۱۴۰۱ ابتدای قرن ۱۴ شمسیه بر همه مبارک باشد. و این دعای اول سال بر ما اثر گذارد و اجابت شود و حال همه ی ما تغییر پیدا کند. به حالی که به خودمون اعتماد کنیم و هر آن چیز که فکر میکنیم درسته را در حیطه اختیارات خود عمل کنیم.

هرکسی هرجایی که است آن چیزی که فکر میکند درست است را انجام دهد قرار نیست اتفاقی بیافتد قرار نیست کسی بیاید و کارهای ما را درست کند . ما اول باید دور و اطراف خودمان را درست کنیم. از استاد اقتصاد که تئوری های اقتصادی را خوب بلد است انتظار است که اقتصاد خودش و اطرافش و شرکتش و جامعش را درست کند. از معلمی که حرف های برای بچه ها میزند ، خودش را درست کند. از دانش آموز و رفتگر و همه و همه.  اگر دور و اطراف خودمان به صورتی که فکر میکنم درست است ، درست کنیم فکر میکنم انشالله قرن خوبی را شروع خواهیم کرد و دوره سال ۱۴۰۰ نقطه عطف باشد چون با این روندی که داریم رشد میکنیم تا ۵۰۰ سال دیگر هم به آرمان های خود نمیرسیم.

 ولی امیدواریم سال ۱۴۰۰ یه نقطه عطفی باشد برای تغییر مسیر جدی جامعه ما برای مبحث های اقتصادی ، فکری ،جامعه شناسی و با خصوص علوم انسانی. این ذوق و شوقی که برای تبیین است را جدی اش بگیریم و همه شروع کنند هر آن چیز که از معارف و ارزش های اخلاقی و دینی و انسانیشون بهشون رسیده را تبیین کنند.  و درستی و محبت ها را در اطراف خودشان.  من از همه بچه های خانه جوان هم تشکر میکنم که زمینه ارتباط را فراهم کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =