0
09370261411

مصاحبه نوروزی با خانم فرحناز علیزاده

مصاحبه نوروزی با خانم فرحناز علیزاده

سلام می کنم خدمت همشهریان عزیزم امیدوارم که سال 1401  سال خیلی خوبی برای همه مردم دنیا و از جمله مردم کشورم  و به خصوص مردم اصفهان باشد. امیدوارم شادی به خانه ها برگردد. و زندگی کماکان پر از تلاش و کوشش و سرزندگی باشد.  از من خواسته شده که بهترین رهاوردی که در سال 1400 داشته ام را بیان کنم.

 وقتی به کسب و کار و مسیر ان فکر می کنم گاهی اوقات خیلی لازمه ادم تلاش کنه و خیلی کار بکند به خصوص در بخش خصوصی. دوستانی که در بخش خصوصی هستندکاملا در جریان هستند که چگونه باید به صورت شبانه روزی کار کنند. ولی یه اتفاق خوبی که در این مسیر می افتد، پرورش افرادی است که می توانندکار تو را ادامه دهند. و یه اتفاق خوبی که در سال 1400 برای کسب و کار سرزمین قصه های کهن افتاد ، این بود که ما آدم هایی را  کاربلد و نیازی به حضور من نبود. و  این برای من به وجود آورد که بقیه رویا ها و ایده هایی را که دارم فرصت پیاده سازی آن را داشته باشم. یکی از بزرگترین دستاوردهایی که در سال 1400 بدست اوردم این بود که مدرسه کسب و کار را طراحی کردم .

 البته با کمک دوستان و استاتید فنی حرفه ای کمک و همراهی ان ها به خصوص سرکار خانم روشن و دوره اول را ثبت نام کردیم و سه ماه اموزش دادیم و الان احساس می کنم که 16 تا جوان خیلی خوب داریم که با الفبای کارآفرینی آشنا هستند و آینده خوبی را براشون پیش بینی می و این فکر می کنم بنظرم بزرگترین دستاوردی بود که من تنها در ان دخیل نبودم . همکارانم در موسسه که به خوبی کارها را اداره می کردند و من اصلا دغدغه موسسه را نداشتم . همکاران فنی حرفه ای و استاتید و دوستانی که در بخش خصوصی همکاری کردند. همه این ها دست به دست هم داد تا یکی از رویا های من به واقعیت بپیوندد  و ان هم مدرسه کسب و کار من بود . امیدوارم بتوانم درسال 1401 بتوانم بقیه رویاهایم را به واقعیت تبدیل کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پانزده =