0
09370261411

معرفی پویش پیشتازی

معرفی مختصر از مرکز

پویش پیشتازی به عنوان مجری و مرجع فعالیت‌های داوطلبانه، با هدف سهولت دسترسی و فعالیت جوانان داوطلب علاقمند در حوزه‌های: اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در شهریور ماه 1398 با حضور جمعی از مقامات عالی رتبه استان اصفهان، صاحبان مشاغل، کارخانجات و کسب و کارهای نوپا، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. 

پویش پیشتازی به عنوان مرجع فعالیت داوطلبانه در راستای ارائه راهکارهای فعالیت‌های داوطلبانه به علاقمندان، سازمان‌های خصوصی و دولتی و … توانسته است از زمان آغاز کار خود با تکیه بر مطالعات بین‌المللی و تفکری مبتنی بر بهبود جامعه و توسعه فردی، راه کارهای موثری را در راستای ترویج و گسترش مفهوم داوطلبانه در جامعه ارائه دهد.

ارکان پویش پیشتازی

ماموریت

پویش پیشتازی در نظر دارد با محوریت ارتقاء مفهوم فعالیت‌های داوطلبانه در جهت حل معضل اشتغال و با توجه به رشد و تعالی فردی، بستر این دست از فعالیت‌ها را برای دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، بازنشستگان، زنان خانه‌دار یا افراد کم سابقه جویای کار در جامعه فراهم آورده تا نه تنها کمکی به کاهش نرخ بیکاری در جامعه کرده باشد بلکه به افزایش شاخص‌های سلامتی در جامعه نیز کمک نماید. ما در پویش پیشتازی برآنیم که، فرهنگ زیبای فعالیت داوطلبانه را در مراکز اقتصادی جهت مهارت‌آموزی داوطلبان نهادینه نماییم.

حوزه‌های فعالیت

پویش پیشتازی به عنوان مجری و مرجع فعالیت‌های داوطلبانه، با هدف سهولت دسترسی و فعالیت جوانان داوطلب علاقمند در حوزه‌های ذیل فعالیت می‌کند:

گالری تصاویر

راه‌های ارتباطی با مرکز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =