برای ثبت نام درنوجوان کارا لطفاً روی نوار کلیک کنید
0
09370261411

پایگاه خبری رهش | رسانه همگانی شغل

معرفی پایگاه خبری رهش | رسانه همگانی شغل

پایگاه خبری رهش به عنوان رسانه همگانی شغل آمده است تا نقش خود را به عنوان یکی از اجزای اکوسیستم کارآفرینی ایفا کند. ما در رهش برای پوشش اخبار کسب و کار و فعالیت­های کارآفرینانه شما در کنارتان هستیم و علاوه بر آن، آماده‌­ایم تا به عنوان بازوی روابط عمومی مجموعه­‌های گوناگون به فعالیت بپردازیم. 

روی ما به عنوان مرجع روابط عمومی و رسانه کسب و کار حساب کنید.

چرا از آژانس روابط عمومی دیجیتال استفاده کنیم؟

روابط عمومی ابزاری برای برقراری ارتباط با تمامی جوامع تحت تاثیر سازمان شما است و باعث می‌شود  ارتباطی دوسویه با این  جوامع  شکل گیرد.

 در سال های اخیر و به دنبال دیجیتال شدن دنیای مدرن و وجود بستر‌های آنلاین این مفهوم نیز به روابط عمومی دیجیتال ارتقا پیدا کرد.

روابط عمومی دیجیتال، کسب و کارها را قادر می‌سازد تا علاوه بر رساندن صدای خود به گوش مشتریان، کارمندان و سایر ذی نفعان مجموعه، بتوانند صدای آن ها را نیز دریافت کنند. 

می‌توان از این پیام‌ها در راستای اصلاح و بهبود استراتژی‌های سازمان استفاده کرد.

از آن‌جایی که بعضی از صاحبان کسب و کار، در بهبود و ارتقا سازمان خود در بین رسانه ها و حتی در برندینگ خود دچار مشکل می شوند و برای حل آ ن ممکن است با کمبود نیروی انسانی یا  زمان مواجه شوند، لازم است بخشی از فعالیت‌های روابط عمومی دیجیتال و رسانه خود  را برون سپاری کنند. 

 آژانس‌های روابط عمومی دیجیتال به‌منظور ساده سازی و بهره ور کردن این فرآیند به کمک کسب و کارها آمده اند.

چرا آژانس روابط عمومی دیجیتال رهش؟

رهش به عنوان یک تیم جوان و خلاق آمده است تا به شما در رساندن صدای کسب و کارتان به گوش مردم کمک کند. همچنین قادر است تصویر شایسته ای از کسب و کارتان در فضای مجازی رسم کند.

 از این رو اعتماد به تیمی خلاق به شما کمک می کند تا به بهترین دستاوردها در حوزه روابط عمومی دیجیتال دست یابید. رهش در کنار شما است تا با مدیریت کانال‌های ارتباطی به شهرت شما در میان جوامع کمک کند.


خدمات آژانس روابط عمومی دیجیتال رهش

گالری تصاویر

راه های ارتباطی با مرکز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − نه =