0
09370261411

فضای کاراشتراکی آبی و سفید

مصاحبه با محمد کرمانی بنیان گذار فضای اشتراکی آبی سفید

معرفی مختصر از

آبی سفید خانواده ای است برای فعالیت استارتاپ ها، فریلنسر ها و افراد خلاق که با پرداخت حق عضویت ماهانه از میز کار، برق و اینترنت استفاده می کنند. یک جامعه ی خلاق و پویا در اطراف مان به ما برای فعالیت کردن کمک خواهد کرد. همچنین رویداد های مختلفی برای اعضا برگزار می شود. خدمات ما شامل و نه محدود به موارد زیر است، البته در پایین صفحه می توانید با تک تک این خدمات آشنا شوید.

این فضا برای استفاده در زمینه ی فناوری اطلاعات مناسب است همچنین عکاس ها، معمار ها، افراد خلاق از هر صنفی می توانند از آن استفاده کنند. در کل هرکس که کارش با لپ تاپش انجام می شود. البته فعالیت های خرده فروشی و پزشکی در این فضا ممنوع است.

آبی سفید و فضای کار اشتراکی

به گفته سایت اصفهان پلاس فضای کار اشتراکی (CoWorking Space) سبکی از کار کردن است که محیط کاری را بین افراد به اشتراک می گذارد، اغلب اشتراک یک دفتر و یا فعالیت های مستقل نه مثل محیط های کار معمولی! “فضا های کار اشتراکی” معمولاً به یک شیوه برنامه ریزی و اداره نمی شوند، یعنی دست افراد در اداره‌ی این محیط کاملاً باز است.

“فضای کار اشتراکی” فقط محدود به قرار گرفتن در یک فضای کار فیزیکی نمی شود، بلکه هدف اول برقراری ارتباط و ایجاد تعامل بین افراد است. “همکاران” (CoWorkers) در این مراکز می توانند مزایای کار گروهی را بسیار خوب درک کنند و به ضعف ها و موانع شان برای کار در آینده پی ببرند.

فضای کار اشتراکی آبی و سفید یکی از اولین و قدیمی ترین فضاهای اشتراکی اصفهان هست و این روزها در حال راه‌اندازی شعبه دوم خود در سپاهان شهر اصفهان هستند و معرفی آنها از زبان خودشان میخوانیم:

آبی‌ – سفید یک فضای کار اشتراکی است که با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم از جمله تأمین فضای کاری مخصوص کسب و کارهای نوپای فناورانه، در شهر اصفهان کار خود را آغاز کرده است. این مجموعه که دارای فضای کار، فضای مناسب برگزاری کارگاه‌های آموزشی، اتاق مخصوص جلسات و امکانات و تجهیزات اداری است، شما را قادر می‌سازد بدون نگرانی بابت تأمین فضای کاری، کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کرده یا توسعه دهید

آبی سفید فضای مناسب کار، کارگاه های آموزشی، رویداد ها و شبکه ی صنعتی و سرمایه گذاری را برای استارتاپ ها فراهم می آورد تا کارآفرینان نوپا با توسعه منابع انسانی خود بتوانند به نتایج مناسب از فعالیت های خود برسند.
خدمات آبی – سفید تنها در اختیار قرار دادن فضای کار یا تجهیزات اداری و اینترنت نیست. شبکه‌سازی با کارآفرینان، ارتباط با مربیان کسب و کار، حضور در کارگاههای آموزش مرتبط با کارآفرینی از مهم‌ترین مزیت‌های این فضای کار اشتراکی است.

گالری تصاویر

راه‌های ارتباطی با مرکز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =