0
09370261411

مرکز مشاوره کارآفرینی کارینو

مصاحبه با مدیر مرکز کارآفرینی کارینو

معرفی مختصر از مرکز مشاوره کار آفرینی کارینو

مرکز مشاوره کسب و کار کارینو با اخذ مجوز از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، به عنوان عضوی از اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری کشور، با هدف ایجاد فضایی نوین و تحولی هوشمند مبتنی بر دانش ، تجربه و با رویکرد نوآوری باز و تمرکز بر رصد،پایش و آیندنگاری کسب و کارها، تاسیس گردید.

بنیان گزاران کارینو ، درصدند جدید ترین یافته های علوم مدیریت و کارآفرینی جهان را ضمن بومی سازی، در چارچوب ارائه مشاوره های تخصصی و راهکارهای کاربردی و عملیاتی ، در اختیار مدیران و سازمان های ایرانی قرار دهند تا بدین سان نقشی اثر گذار در شکل دهی به آینده مطلوب کشور داشته باشند.

 

لازم به ذکر است باتوجه به سابقه همکاری فعالیت اعضائ اصلی این مرکز با بهترین اساتید دانشگاهی  و مشاوران حوزه مدیریت کسب و کار ، آینده پژوهی و مدیریت استراتژیک کشور، از جمله نقاط قوت این مرکز،  داشتن سرمایه ارتباطی و شبکه تخصصی  از بهترین مشاوران کسب و کار کشور می باشد.

کارآفرینان نسل فردا

در شرایط فعلی که بحران اقتصادی و بیکاری بیش از هر چالش دیگری فضای جامعه را آزرده خاطر  ونا امید ساخته ، نیاز به تقویت روح کارآفرینی و تشویق برای مهارت آموزی بیش از پیش اهمیت و مورد توجه یافته است. چرا که یکی از دلایل ریشه ای و اساسی ظهور چنین بحرانی ، عدم توجه کافی به موضوع کارآفرینی و پرورش آن در نسل گذشته بوده است، همین امر منجر به رشد بی اندازه دانش آموختگان دانشگاهی شد که به دلیل عدم مهارت کافی و در سایه خلاء فرهنگ کارآفرینی و سخت کوشی ، با رشد بی سابقه ای از نرخ بی کاری در جامعه  مواجه شدیم.

با تکیه بر همین اصل و با رویکردی آینده پژوهانه ، یکی از مهم ترین سیاست هایی که برای مدیریت بهینه آینده باید در نظر گرفته شود، تمرکز ویژه بر ترویج فرهنگ کارآفرینی و پرورش نسلی مسئولیت پذیر،کارآفرین و ارزش آفرین  می باشد.

تردیدی نیست ، امروزه در انقلاب سوم اطلاعاتی دنیا یعنی انقلاب کارآفرینی، کودکان و نوجوانان که آینده سازان کشور هستند، نقش عمده‌ای در تحقق فرهنگ کارآفرینی و فضای کسب و کار مبتنی بر نو آفرینی و کارآفرینی دارند و باید در کنار کسب آموزش های متداول، مهارت کسب و کار و کارآفرینی را نه به عنوان یک انتخاب، بلکه به عنوان یک ضرورت بیاموزند.

 

اهداف مرکزمشاوره کار آفرینی کارینو

خدمات مرکز مشاوره کار آفرینی کارینو

مرکز مشاوره کسب و کار و کارآفرینی " کارینو" با اخذ مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

خدمات مرکز مشاوره کسب وکار کارینو

گالری تصاویر

راه‌های ارتباطی با مرکز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =