0
09370261411

معرفی کتاب قورباغه را قورت بده!

کتاب قورباغه را قورت بده

نقد و بررسی بهترین کتاب‌های کارآفرینی

معرفی کتاب قورباغه را قورت بده!

21 روش شگرف برای جلوگیری از تعلل و نتیجه گیری بهتر در مدت زمانی کوتاه تر

نویسنده: برایان تریسی

مترجم: سعید خداداد

ناشر: انتشارات نیک فرجام

نویسنده معرفی کتاب: علیرضا دوازده امامی

کتاب قورباغه را قورت بده!

معرفی کتاب قورباغه را قورت بده!

کتاب قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه های کاربردی بسیار زیادی است که به شما کمک میکند از تنبلی و به تاخیر انداختن کارها جلوگیری کنید و در مدت زمان کمتر، کارهای مهم تر و بیش تری انجام دهید.

شما هیچ گاه زمان کافی برای انجام هرکاری که مدنظرتان هست، ندارید و  هرگز نخواهید داشت. افراد موفق سعی نمی کنند هر کاری را انجام دهند، آن ها آموخته اند که روی مهم ترین امور خود تمرکز کرده و  مطمعن شوند که این امور به بهترین نحو انجام میشود. استفاده از « قورباغه را قورت بده » به عنوان استعاره ای برای غلبه بر عمده ترین چالش های روزمره به شمار می رود. چالش هایی که اغلب دوست دارید به تعویق بیندازید، ولی در عین حال احتمالا جزء کارهایی است که می تواند اثر بسیار مثبتی روی زندگی شما داشته باشد. قورباغه را قورت بده به شما نشان میدهد چگونه این فعالیت های بحرانی را به کمترین مقدار رسانده و امور روزانه خود را سازمان دهی کنید.

در واقع زمان کافی برای انجام هرکاری که باید به آن بپردازید، وجود ندارد. شما به راستی غرق در کارها و مسئولیت های شخصی، برنامه ها، انبوه مجلات خواندنی و توده کتاب هایی هستید که قصد دارید یکی از همین روزها به محض اینکه فرصتی به دست آورید، به آن ها رسیدگی کنید. در طول این کتاب، برایان تریسی تلاش می‌کند تا عادت‌هایی را که در افراد تحول ایجاد می‌کنند را به مخاطبین معرفی کند.

همه ما میدانیم سخت ترین مرحله از انجام هر کار مهمی، اولین مرحله، یعنی شروع کردن آن است. وقتی انجام یک کار مهم را واقعاً آغاز می کنید، به طور طبیعی انگیزه پیدا می کنید تا آن را ادامه دهید. قسمتی از ذهن شما همیشه عاشق این است که سرگرم کارهای مهمی باشد که واقعاً می توانند در زندگی شما تحول ایجاد کنند. واقعیت این است که مدت زمان لازم برای انجام یک کار مهم در اغلب موارد معادل مدت زمانی است که برای انجام یک کار کم اهمیت لازم است. تفاوت در این است که شما با اتمام کاری ارزشمند و قابل توجه به طور فوق‌العاده‌ای احساس خرسندی و غرور می کنید.

 

21 درس مهم کتاب قورباغه ات را قورت بده:

معرفی کتاب قورباغه را قورت بده

نظرات خودتون در رابطه با این کتاب را، از طریق دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

https://tavan7.ir/ke7t

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =